Сьогодні: 17.06.2019
04.06.19 101 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Ситник: Виключно каральними методами знизити рівень корупції неможливо

За словами директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника, для боротьби з корупцією в Україні потрібно три складові: дерегуляція, превенція та якісна правоохоронна система.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Дерегуляція, що знизить рівень бюрократії в Україні, превенція та якісна правоохоронна система– це три складові, які в комплексі дадуть позитивний ефект в антикорупційній боротьбі. Виключно каральними методами знизити рівень корупції неможливо",– заявив Ситник.

Прес-служба НАБУ зазначає, що Ситник розповів студентам, як діяти в разі вимоги хабара, чи можуть викривачі хабарників розраховувати на захист, як знизити рівень корупції в Україні.

Перша зустріч Ситника з учасниками проекту "Державник" відбулася у 2018 році.

"Державник"– програма стажування активної молоді в органах державної влади. Проект ініційовано Міністерством молоді та спорту України і Українською академією лідерства, його реалізують за підтримки секретаріату Кабінету Міністрів України, проекту USAID "Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні", Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Рівень води у селищі Нова Маячка Херсонської області, де внаслідок дощів підтопило житлові будинки, знижується, зазначили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок не відкинув, що під час кампанії може бути ухвалено ситуативні домовленості про спільну стратегію з іншими державницькими політичними силами.
За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, залишається все менше часу до ймовірної зустрічі президентів США й Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в японській Осаці на саміті "Великої двадцятки".
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...