Сьогодні: 22.08.2019
04.06.19 116 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Ситник: Виключно каральними методами знизити рівень корупції неможливо

За словами директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника, для боротьби з корупцією в Україні потрібно три складові: дерегуляція, превенція та якісна правоохоронна система.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Дерегуляція, що знизить рівень бюрократії в Україні, превенція та якісна правоохоронна система– це три складові, які в комплексі дадуть позитивний ефект в антикорупційній боротьбі. Виключно каральними методами знизити рівень корупції неможливо",– заявив Ситник.

Прес-служба НАБУ зазначає, що Ситник розповів студентам, як діяти в разі вимоги хабара, чи можуть викривачі хабарників розраховувати на захист, як знизити рівень корупції в Україні.

Перша зустріч Ситника з учасниками проекту "Державник" відбулася у 2018 році.

"Державник"– програма стажування активної молоді в органах державної влади. Проект ініційовано Міністерством молоді та спорту України і Українською академією лідерства, його реалізують за підтримки секретаріату Кабінету Міністрів України, проекту USAID "Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні", Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вибух у Каїрі стався внаслідок зіткнення кількох авто біля Національного інституту онкології Єгипту, повідомили в міністерстві внутрішніх справ країни.
За словами лідера партії "Голос", музиканта Святослава Вакарчука, IT – важлива галузь для України, і в Раді можуть допомогти її розвитку.
Згідно з даними опрацювання Центральною виборчою комісією України 50,24% електронних протоколів, більш ніж 5% набирають партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...