Сьогодні: 22.08.2019
21.06.19 182 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Вступ України до НАТО підтримує 53,9% громадян – опитування

Згідно з дослідженням центру SOCIS та Комітету виборців України, більшість громадян підтримує вступ країни до Євросоюзу та НАТО.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Проти вступу країни до Альянсу висловилося 29,5% опитаних.

До вступу України в Європейський союз позитивно ставиться 66,2% респондентів, негативно– 19,3%.

Опитування проводили з 14-го до 19 червня методом face-to-face за місцем постійного проживання. Під час соцдослідження було опитано 2 тис. респондентів. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Україна активізувала співпрацю з НАТО у 2014 році на тлі анексії Криму Росією і початку російської агресії на Донбасі. Наприкінці 2014-го Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає відмову України від політики позаблоковості. У червні 2017 року парламент підтримав закон, що закріплює намір України вступити до НАТО.

7 лютого 2019 року український парламент ухвалив закон про внесення в Конституцію положення про стратегічний курс держави на набуття повноправного членства України в Європейському союзі і НАТО. Президент Порошенко підписав закон 19 лютого. 20 лютого документ опублікувала газета "Голос України", і 21 лютого він набув чинності.

Також 7 лютого Рада схвалила проєкт постанови, якоюзакликала НАТО надати Україні план дій щодо членства.

4 червня у Брюсселі на спільній пресконференції з генеральним секретарем Альянсу Єнсом Столтенбергом президент України Володимир Зеленський заявив, що зовнішньополітичним пріоритетом України залишається курс на вступ до Європейського союзу та НАТО і на цьому шляху мають бути залучені як наявні, так і нові механізми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вибух у Каїрі стався внаслідок зіткнення кількох авто біля Національного інституту онкології Єгипту, повідомили в міністерстві внутрішніх справ країни.
За словами лідера партії "Голос", музиканта Святослава Вакарчука, IT – важлива галузь для України, і в Раді можуть допомогти її розвитку.
Згідно з даними опрацювання Центральною виборчою комісією України 50,24% електронних протоколів, більш ніж 5% набирають партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...