Сьогодні: 22.08.2019
04.07.19 168 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Нардеп Скорик запропонував ліквідувати облдержадміністрації й обирати губернаторів

Прямі вибори голів областей дадуть змогу вирішувати економічні та культурні питання в регіонах без узгодження із центром, заявив народний депутат, член міжфракційного об'єднання "Опозиційна платформа – За життя" Микола Скорик.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Скорик вважає, що відмова від реалізації цих пунктів програми Партії регіонів призвела до останнього Майдану.

"Тема управління регіонами– тема того, щоб скасувати посаду голів обласних і районних державних адміністрацій і замість них зробити виконкоми, які формуватимуть обласні ради",– заявив політик.

Він переконаний, що прямі вибори голів областей– найкращий крок для України, який дасть змогу вирішувати економічні та культурні питання в регіоні без узгодження із центром.

"Те, що керівник області має бути виборним,– у цьому немає жодного сумніву. Я встиг попрацювати в області і головою обласної державної адміністрації, і головою обласної ради. Можу вам сказати, що набагато впевненіше почувався із прив'язкою саме до регіону, а не до того, що скаже там велика людина з Києва",– заявив Скорик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вибух у Каїрі стався внаслідок зіткнення кількох авто біля Національного інституту онкології Єгипту, повідомили в міністерстві внутрішніх справ країни.
За словами лідера партії "Голос", музиканта Святослава Вакарчука, IT – важлива галузь для України, і в Раді можуть допомогти її розвитку.
Згідно з даними опрацювання Центральною виборчою комісією України 50,24% електронних протоколів, більш ніж 5% набирають партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...