Сьогодні: 22.08.2019
16.07.19 124 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

"Слуга народу" набирає на виборах у Раду 52,3%, "Сила і честь" долає прохідний бар'єр – опитування КМІС

За даними опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного із 3-го до 13 липня, у Верховну Раду проходить п'ять партій: "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина", "Сила і честь".

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

52,3% респондентів із тих, хто визначився з вибором, проголосували б за партію "Слуга народу", 10,3%– за партію "Опозиційна платформа– "За життя", 7,9%– за партію "Європейська солідарність", 5,8%– за ВО "Батьківщина", 5,1%– за партію "Сила і честь" колишнього начальника Головного управління розвідки Міноборони, ексголови СБУ Ігоря Смешка.

Партія "Голос" музиканта Святослава Вакарчука не долає прохідного бар'єра і набирає 4% голосів респондентів.

3% проголосували б за партію "Опозиційний блок", 2,5%– за партію "Громадянська позиція", 2,4%– за Радикальну партію Олега Ляшка.

Опитування провели із 3-го до 13 липня серед 2004 респондентів віком від 18 років методом особистого інтерв'ю. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з дизайн-ефектом 1,5) не перевищує 3,3% для показників, наближених до 50%; 2,8%– для показників, наближених до 25%; 2,0%– для показників, наближених до 10%, 1,4%– для показників, наближених до 5%.

21 травня президент України Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради VIII скликання і призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня. 23 травня указ Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів набув чинності. Із 24 травня в Україні розпочався виборчий процес.

Вибори відбудуться за чинним виборчим законодавством, що передбачає змішану систему (половину депутатів обирають за пропорційною системою, другу половину– за мажоритарною), закриті партійні списки і п'ятивідсотковий прохідний бар'єр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вибух у Каїрі стався внаслідок зіткнення кількох авто біля Національного інституту онкології Єгипту, повідомили в міністерстві внутрішніх справ країни.
За словами лідера партії "Голос", музиканта Святослава Вакарчука, IT – важлива галузь для України, і в Раді можуть допомогти її розвитку.
Згідно з даними опрацювання Центральною виборчою комісією України 50,24% електронних протоколів, більш ніж 5% набирають партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...