Сьогодні: 22.08.2019
23.07.19 158 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Вакарчук пропонує створити в Раді комітет із питань високих технологій

За словами лідера партії "Голос", музиканта Святослава Вакарчука, IT – важлива галузь для України, і в Раді можуть допомогти її розвитку.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Ми за те, щоб був комітет... із питань високих технологій. На сьогодні це важлива галузь для України, вона розвивається дуже потужно. Ми можемо допомогти їй",– заявив Вакарчук.

Водночас він додав, що саме собою створення окремого комітету з питань IT нічого не дасть, і потрібно розуміти, "якими будуть його функції, чим він може допомогти".

21 липня українці голосували на позачергових виборах у Верховну Раду. За даними Центральної виборчої комісії України, явка на виборах становила 49,84%.

Вибори відбулися за чинним виборчим законодавством, що передбачає змішану систему (половину депутатів обирають за пропорційною системою, другу половину– за мажоритарною), закриті партійні списки і п'ятивідсотковий прохідний бар'єр. У парламент пройдуть 225 депутатів за списками і 199 у мажоритарних округах (26 округів розташовані на окупованій Росією території, там виборів не проводили).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вибух у Каїрі стався внаслідок зіткнення кількох авто біля Національного інституту онкології Єгипту, повідомили в міністерстві внутрішніх справ країни.
Згідно з даними опрацювання Центральною виборчою комісією України 50,24% електронних протоколів, більш ніж 5% набирають партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос".
За даними опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного із 3-го до 13 липня, у Верховну Раду проходить п'ять партій: "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина", "Сила і честь".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...