Сьогодні: 26.09.2018
12.10.17 266 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Як українські зірки ставляться до сексу на першому побаченні

Міжнародне видання "Time out" визначило оптимальну кількість побачень, після яких краще зайнятися коханням

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

У програмі "Ранок з Україною", яка виходить по буднях о 06:30 на каналі "Україна" з ведучими Світланою Катренко та Миколою Матросовим, українські селебріті розповіли, чи можливі серйозні стосунки після інтиму на першому побаченні.

До сексу на першому побаченні ставляться по-різному. Жінки вважають його фатальною пристрастю, а чоловіки – досягненням мети. "А чого тягнути? Стільки часу можна на чоловіка витратити, а потім перший секс відбувається, а там капець просто", – сміючись, зізналася співачка Антоніна Матвієнко.

За словами чоловіка Тоні, співака Арсена Мірзояна, інтим "відразу відкриє всі двері": "Розмова піде якось інакше, так скажемо вже більше "на ти", – сказав Арсен Мірзоян в ефірі каналу "Україна".

Гарвардські вчені дійшли висновку про те, що секс на першому побаченні вкрай необхідний, оскільки так відносини можна сформувати набагато швидше, ніж при багаторічних залицяння.

"Я взагалі не вірю, в якісь парадигми і правила. Я вірю в такий варіант, що можна йти по вулиці, побачити чоловіка, піти з ним зайнятися любов'ю, і це буде кохання всього життя. А можна зустрічатися з чоловіком 10 років, і ні до чого хорошого це не призведе. це секс-казино, рулетка", – розповіла телеведуча Даша Малахова.

Але недавно на території країн СНД було проведено соцопитування, результати якого показали, що чоловіки більше поважають тих жінок, які відмовляють у сексі на першому побаченні. "На першому побаченні це все може зруйнувати. На мій погляд, не може бути такого, що раз побачились і "це". Треба побути трошки один з одним, пізнати, зустрітися", – сказав Віктор Павлик.

Міжнародне видання "Time out" визначило оптимальну кількість побачень, після яких краще зайнятися коханням. Проаналізувавши думки жителів 24 міст з усього світу, його журналісти дійшли висновку про те, що інтим доречний вже після третього побачення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Сербія і Косово продовжують переговори про врегулювання відносин
У всіх міжнародних протоколах, де йдеться про госпіталізацію пацієнта на каталці або ношах, є тільки одна рекомендація – транспортувати людину вперед ногами, заявила виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.
На четвертій компенсованій хвилині казахстанська "Астана" вирвала нічию у грі з віце-чемпіоном України "Динамо" – 2:2.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...