Сьогодні: 27.05.2018
06.12.17 277 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Луценко заявив, що Ситник запустив у США кампанію з дискредитації ГПУ

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що "молодий керівник молодого підрозділу", директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник припустився низки помилок.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Артем Ситник, перебуваючи у Сполучених Штатах, розгорнув дуже бурхливу діяльність, щоб підняти всю громадськість, і, зокрема, наших партнерів у спільній діяльності, Федеральне бюро розслідувань для дискредитації генерального прокурора і всіх правоохоронних органів в Україні",– заявив Луценко.

Він додав, що ФБР співпрацює з правоохоронними органами України в межах правової допомоги, однак операції іноземних спецслужб неможливі на території України.

"Я можу допустити, що Ситник помиляється в словах. Але навіщо організовувати у США цілу кампанію з дискредитації, за ним же запущеної дезінформації, мені незрозуміло. Я думаю, що... молодий керівник молодого підрозділу, на жаль, не впорався зі своєю діяльністю, і замість того, щоб визнати помилки... кличе на допомогу "старших товаришів", щоб розповісти, що це не брудна речовина, а повидло. Але так не буває",– сказав генпрокурор.

Він також закликав депутатів внести зміни до закону про Національне антикорупційне бюро і вказати, що "всіх агентів бюро, окрім негласних співробітників, набирають на відкритому конкурсі". Луценко також додав, що всі використовувані НАБУ пристрої для прослуховування має бути зареєстровано в Службі безпеки України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У столиці Великобританії біля одного з торговельних центрів озброєний чоловік захопив заручників в ресторані McDonalds.
Суддя одного з районних судів Дніпра вимагав від місцевого бізнесмена п'ятнадцять тисяч доларів США за послаблення йому запобіжного заходу.
У Борисполі поліція затримала двох хіміків, які обладнали в приватному будинку нарколабораторію. Про це в п'ятницю, 25 травня, повідомляє прес-служба поліції Київської області.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...